Svenska BM-klubben fortsätter att växa!

Svenska BM-klubben fortsätter att växa!

Vi har nu 11 regionombud runt om i landet som anordnar aktiviteter och träffar i din närhet. Vi har även 6 BM-experter i klubben som hjälper dig som medlem med frågor angående din BM-maskin. Utöver detta har vi en styrelse som utöver styrelsearbetet också arbetar mycket med samarbeten, evenemang och framtagning av nya profilprodukter och maskindelar.

Vi har också en BM-shop med klubbens profilprodukter och reservdelar som finns tillgänglig på olika träffar och evenemang runt om i landet.

Som medlem i Svenska BM-klubben får du tidningen BM-bladet 4 gånger om året, tillgång till medlemssidorna på hemsidan, inträde i vår slutna facebookgrupp, ett lokalt nätverk i din närmaste region, råd & tips från våra BM-experter och olika medlemsrabatter.

 

Vi är nu ca. 1550 medlemmar i klubben, och vi växer i rask takt!

Vill du också bli en del av BM-gänget? Läs mer om hur du blir medlem här —>